Stelažai padangoms

stelazai_padangoms

UAB „Sandeliavimo įranga“ Jums siūlo nebrangius, bet itin patikimus, stabilius ir talpius stelažus vertikaliam padangų sandėliavimui. Specialūs stelažai padangoms – vienas pigiausių ir efektyviausių būdų sandėliuoti padangas ar ratlankius. Tai puikus būdas atnaujinti sandėlį, autoservisą ar garažą, ženkliai sumažinant patalpų sąnaudas padangų sandėliavimui.

  • Padangos sandėliuojamos vertikaliai. Toks sandėliavimo būdas saugo padangos formą nuo deformacijos ilgesnį laikotarpį nei laikant padangas horizontalioje padėtyje.
  • Stelažai pagaminti iš kokybiško cinkuoto plieno, papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl yra ypač atsparūs aplinkos poveikiui. Tinkami naudoti požeminių stovėjimo aikštelių patalpose, sandėliuose, rūsiuose ar pan. Net mechaniniai stelažų pažeidimai sunkiai pastebimi.
  • Stelažai patogiai jungiami tarpusavyje iki reikiamo ilgio. Pastačius vieną stelažų modulį, antrasis jungiamas prie to pačio stovo – taip efektyviau išnaudojamas patalpos plotas ir sumažėja stelažo kaina.
  • Galimi trijų, keturių ar penkių aukštų padangų sandėliavimo stelažai, priklausomai nuo patalpos lubų aukščio.
  • Padangų stelažus galima efektyviai kombinuoti su sandėliavimo stelažais.
  • Stelažo kaina (be PVM)

BI-SRR18.3G_635501067573645639_medium

Plotis/Aukštis 2000mm 2500mm 3000mm
1000mm

12 padangų

16 padangų

20 padangų

1300mm

15 padangų

20 padangų

25 padangos

1500mm  

18 padangų

24 padangos

30 padangų

Atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius ir pageidavimus paruošiamas stelažų projektas, pagal kurį skaičiuojama gaminio kaina.